Jak mogę zacząć współpracę?

 
Pierwszym i najważniejszym krokiem do rozpoczęcia współpracy jest wypełnienie formularza wpisu. Na podany adres e-mail wysłana zostanie wiadomość z linkiem aktywacyjny. Po kliknięciu w link należy dokonać wyboru dowolnego produktu na kwotę min 84 zł. Paczka zostanie dostarczona firmą kurierską do 2 dni roboczych. Płatność przy odbiorze.
 

Jakie warunki muszę spełnić, by rozpocząć współpracę?

 

 • musisz mieć ukończone 18 lat
 • posiadać komputer + drukarka
 • oraz mieć stały dostęp do Internetu

 

Czy muszę mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą?

 
Nie ma potrzeby mieć własnej firmy.
 

Jaką drogą otrzymuję zarobione pieniądze, jeżeli nie prowadzę działalności gospodarczej?

 
Jako osoba fizyczna swoją premie otrzymujesz poprzez 50% zwrot z Twoich wcześniejszych zakupów (firma wystawia fakturę korygującą -50% na Twoje zamówienia)

Na koniec miesiąca firma oblicza Twoją premię za dany miesiąc. Premia ta wyliczana jest dla każdego tak samo na podstawie planu marketingowego.

Przykład 1 – należna Ci premia wyszła 300zł – wtedy komputer sprawdza łączną sumę zakupów które były dokonywane na Twój numer CaliVita. Jeżeli suma zakupów wynosi min. 600zł wtedy otrzymujesz swoją premię (300zł) w postaci zwrotu za te zakupy.

Ważne jest aby pamiętać że premia może być wypłacona max 50% wartości Twoich zakupów.

Jeżeli np. suma Twoich zakupów w miesiącu wyniosła 400zł – firma może ci wypłacić 200zł i 100zł przenieść na następny miesiąc (przy założeniu że premii wyszło Ci do wypłaty 300zł).

Premie i zakupy przechodzą z miesiąca na miesiąc, więc jeżeli nie zrealizowałeś swojej premii w jednym miesiącu możesz z niej skorzystać w następnym.

Jeżeli na Twoim koncie uzbiera się 500zł należność możesz otrzymać przelewem na swój rachunek bankowy. (patrz opis wyżej: aby otrzymać przelew na 500zł to do tego momentu jak zlecisz wykonanie przelewu suma zakupów na Twój numer musi wynosić min 1 000 zł.

Firma może przelać premie – max 50% Twoich dotychczasowych zakupów, więc jeżeli Twoje premie zaczną wynosić ok 2000 zł miesięcznie warto wtedy pomyśleć o założeniu działalności gospodarczej – bo bez działalności należałoby miesięcznie robić zamówienia na 4000zl, co jest dosyć ciężkie do realizacji (ale możliwe :) , a w przypadku gdy prowadzisz działalność to nie interesuje Cie już suma zakupów na Twój numer, jako firma wystawiasz rachunek/fakturę i premia przychodzi przelewem na Twoje konto.
 

Dlaczego mój numer CaliVita ważny jest tylko do końca roku?

 
Każdy numer jest ważny do końca danego roku kalendarzowego, aby go przedłużyć na kolejny rok wystarczy od września do końca grudnia dokonać zamówienia na suplementy i wtedy numer zostanie automatycznie przedłużony o następny rok.
 

W jaki sposób można kupić suplementy CaliVita?

 

 • w jednym z salonów sprzedaży (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków)
 • telefoniczne w centralnym salonie wysyłkowym – 22 861 43 40
 • faxem w centralnym salonie wysyłkowym – 22 638 34 19
 • emailem – cv_sales@calivita.com.pl
 • poprzez Internetową Obsługę Klubowicza (dostęp do systemu wyłącznie dla członków mojej grupy)

 

Czy jest obowiązek dokonywania regularnych zakupów?

 
Nie. Klubowicz kupuje ile chce i kiedy chce. Twoje członkostwo jest ważne do końca roku. Jeżeli chcesz je przedłużyć na kolejny rok wtedy musisz dokonać zakupów, jeżeli tego nie dokonasz Twoje członkostwo ulegnie wygaszeniu i stracisz możliwość tańszych zakupów.
 

Jak mogę sprawdzić, ile mam punktów bonusowych?

 
Możesz to zrobić na tej stronie.
 

Jak można zrealizować uzyskany rabat?

 
CaliVita do 40 dni od zakończenia miesiąca przysyła do Ciebie liste obrotów, gdzie umieszczone jest hasło do realizacji rabatu. Hasło to należy podawać przy składaniu zamówienia – wtedy wartość zamówienia zostanie pomniejszona o kwotę udzielonego rabatu (max 50% wartości zamówienia). Wypracowany rabat nigdy nie przepada. Możesz z niego skorzystać przy kolejnych zamówieniach. Podsumowując: rabat wypracowany w styczniu 2009 – będzie możliwy do zrealizowania na początku marca – wtedy otrzymasz listę obrotów za styczeń 2009.

Jeżeli jesteś na poziomie min. 15% lub Twój rabat to min. 500zł – firma CaliVita może przelać Twój rabat na rachunek bankow.
 

Mam zarejestrowaną firmę. W jaki sposób rozliczam się z CaliVita?

 
W tym przypadku najłatwiej rozliczać się z firmą CaliVita. Po otrzymaniu listy obrotów (do 40 dni) wystawiasz fakturę/rachunek firmie CaliVita traktując wypracowana premię jako wartość netto.
 

Czy to nie jest kolejna „piramida” ?

 
Marketing wielopoziomowy mylony jest często z konstrukcją znaną jako piramida finansowa. Różnica polega na tym, że w marketingu wielopoziomowym każdy węzeł drzewa sprzedaży może mieć własnych klientów, którym dostarcza towary wg ich potrzeb, przy czym jakość przeważnie przynajmniej w pewnym stopniu odpowiada cenie – a często cena jest niższa w porównaniu do przedmiotów podobnej jakości w sklepach – ze względu na mniejszą ilość pośredników. W piramidach finansowych nie ma zazwyczaj towarów lub występują pseudo towary – np. tzw. raporty. W marketingu wielopoziomowym węzeł zarabia na sprzedaży prowadzonej osobiście oraz na sprzedaży partnerów zgromadzonych w węzłach poniżej własnego. Węzeł nie zarabia na samym pozyskiwaniu nowych węzłów poniżej. W piramidzie finansowej zarobek węzła pochodzi wyłącznie z bardzo wysokiego wpisowego, wpłacanego przez nowych członków struktury za prawo włączenia się w tę strukturę. (z Wikipedia)
 

Ile na tym można zarobić?

 
W tym biznesie nie ma stałej wypłaty itp. Otrzymujesz tyle ile wypracujesz. Twój zarobek jest odpowiedni do obrotu generowanego przez Twoją grupę. Im większy obrót generowany tym większa premia. Oczywiście na początku – jak nie masz jeszcze swojej grupy klientów i dystrybutorów ten obrót jest mały, ale z czasem, gdy grono klientów i współpracowników się powiększy – automatycznie powiększy się obrót.

Tutaj przedstawiam wynagrodzenie zależne od obrotu (oczywiście są to dane uśrednione) –

kwota obrotu to są wszystkie Twoje zakupy + zakupy wszystkich których wprowadzisz do CaliVita)

 • otrzymujesz 400zł za obrót ok.3000 zł
 • 800zl za obrót ok. 7000 zł
 • 1500 zł za obrót ok. 10 000 zł
 • 4000 zł za obrót ok 20 000 zł
 • 16 000 zł za obrót ok 80 000 zł

 

Ile muszę zainwestować na początku?

 
Pierwszą i obowiązkową inwestycja jest zakup pierwszego suplementu  – aby uzyskać numer CaliVita – jest to koszt 72zł. Może to być Twoje jedyna inwestycja. Dalsze inwestycje zależą wyłącznie od Twoich chęci i zaangażowania. Wiadomo im bardziej będziesz chciał odnieść sukces potrzebne będą inwestycja np. na komputer, telefon, reklamę itp. Wszystko zależy więc od Ciebie.
 

Co ja – jako osoba wprowadzająca do firmy – będę z tego mieć?

 
Jest to układ biznesowy i ja jako osoba wprowadzająca będę otrzymywał od CaliVita premie od Twojego obrotu. Jest to układ partnerski „win-win” . Jeżeli Ty nic nie będziesz zarabiał to ja również nic nie otrzymam, jeżeli zaczniesz zarabiać dobre pieniądze ja również je otrzymam. Także to nie jest praca dla ludzi ty „pies ogrodnika” że sam nie mam to innym tez nie dam :) Tutaj Tobie i mi zależy na zwiększaniu Twojego obrotu i wzroście Twoich zarobków bo wtedy obydwoje będziemy zadowoleni. Oczywiście Ty dalej możesz szukać kolejnych dystrybutorów z których będziesz potem otrzymywał premie od obrotu.

Premia procentowa wynosi od 4% do 21%, ja osiągam na tyle wysokie obroty że otrzymuje premię 21%, czyli np. Ty za obrót swojej grupy osiągasz poziom premii 10%, ja z tego otrzymujesz różnicę (Moje 21% – Twoje 10% = 12% dla mnie), drugi przykład (Moje 21% – Twoje 15% = 6% dla mnie), możesz mi wierzyć że te 6% od Twojej premii 15% jest znacznie więcej niż 12% z Twojej premii 10% – także sam widzisz że mi jak najbardziej zależy abyś otrzymywał jak największe premie.
 

Jakie są zobowiązania wobec firmy w momencie zgłoszenia?

 
Ponieważ wypełniasz formularz zgłoszenia a nie umowę – nie ma żadnych zobowiązań. Twoja współpraca z firmą może zakończyć się w dowolnym momencie bez żadnych skutków.
 

Czy będą organizowane szkolenia?

 
Tak organizujemy cyklicznie szkolenia w różnych miejscach w Polsce. Często organizowane są również konferencje online. Więcej w zakładce Szkolenia
 

Jaki rabat otrzymuję na starcie?

 
Już od pierwszego zamówienia możesz kupować produkty w ceni klubowej – czyli bez 30% marży.