Wiele osób zadaje nam pytanie jak trafiliśmy na MLM, dlaczego się tym zajmujemy, no i przede wszystkim czy nam się to opłaca. Odpowiedź między innymi na powyższe pytania, postaramy się zawrzeć w krótkiej historii o nas.

Nasz przykład jest dobrym dowodem na to, że biznesem MLM można zająć się będąc w młodym wieku i nie trzeba mieć przy tym kapitału na start.

W chwili obecnej jesteśmy najmłodszymi Menedżerami na poziomie Silver Palm w całej firmie CaliVita na świecie (ponad 30 krajów).

Moja przygoda z marketingiem sieciowym zaczęła się jeszcze w trakcie studiów. Jako ambitna studentka chciałam pracować w wyuczonym zawodzie i nie widziałam dla siebie innej drogi. Kiedy jednak moja edukacja zbliżała się ku końcowi moje plany były coraz mniej realne do wykonania. Rynek pracy w moim zawodzie był totalnie zapchany, a pensja wręcz głodowa. Już na IV roku studiów zrozumiałam, że szybko muszę zmienić moje plany zawodowe. W tym okresie poznałam również Marcina. On już wtedy miał inne spojrzenie na świat niż większość młodych osób. Zaraz po studiach, kiedy rynek pracy nie spełnił jego oczekiwań (finansowych i rozwojowych) nie wahał się ani przez chwilę i odważnie założył swoją firmę, oferując usługi związane z branżą internetową. Styl pracy oparty na swoim biznesie odpowiadał mu bardzo i pomimo, że mogło mu się nie udać on uparcie stawiał przed sobą cele i realizował je w 100 %. Równocześnie zaczął poznawać biznes MLM. W bardzo krótkim czasie odnosił coraz to lepsze efekty. MLM stał się jego pasją i ogromną przyjemnością. Udało mu się połączyć swoją wiedzę z ofertą i z możliwościami jakie daje branża Network Marketingu. Tym wszystkim podzielił się ze mną. Początkowo nie wiązałam z tym wszystkim swojej przeszłość, przerastało mnie to, wychodziło ponad moje wyobrażenie. Krok po kroku poznawałam MLM, jeździliśmy i wciąż jeździmy na szkolenia, zmieniamy myślenie swoje i innych osób, z którymi współpracujemy, mamy swoje plany, marzenia, do których dążymy. Rozmawialiśmy z osobami, które odniosły już w tej branży ogromne sukcesy, a przede wszystkim – zwłaszcza Marcin wkładamy w to wszystko dużo pracy, serca i energii. Na efekty nie trzeba było długo czekać.

Dziś jesteśmy najdynamiczniej rozwijającymi się Menedżerami w firmie CaliVita International. Jesteśmy numer 4 w Polsce i wciąż pniemy się w górę. W przeciągu dwóch lat osiągnęliśmy to na co ludzie pracują latami. Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że nie pracuje w swoim zawodzie – skupiłam się na branży MLM. Jako Top Liderzy współpracujemy z najlepszymi. Nie tylko uczestniczymy ale prowadzimy szkolenia dla przyszłych Liderów. Codziennie pomagamy dziesiątkom osób, nie tylko jeśli chodzi o kwestię zdrowotną, ale także w sprawach związanych z biznesem. Każdego dnia przyłączają się do naszej struktury nowe osoby.

Stawiamy na jakość, współpracę, a przede wszystkim na budowę stabilnego biznesu.
My realizujemy swoje cele i spełniamy marzenia, jeśli i Ty chcesz realizować swoje skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci jak to zrobić działając w biznesie przyszłości – w biznesie MLM.

Justyna Radoń (Wyszyńska)