MLM (Multi Level Marketing) to inaczej Wielopoziomowy Marketing, znany również jako Marketing Sieciowy. To metoda sprzedaży bezpośredniej – w przypadku CaliVita są to suplementy diety. Firmy działające w systemie MLM dystrybuują swoją ofertę produktową wśród członków własnej sieci.

W odróżnieniu od tradycyjnego biznesu firma CaliVita International nie ponosi ogromnych środków związanych z hurtowniami, transportem, reklamą w TV itd. Tutaj produkt trafia bezpośrednio od producenta do Twoich rąk bez żadnych pośredników, i to Ty jesteś odpowiedzialny za reklamę produktu. I stąd firma może przeznaczyć sporą część wartości produktu jako premie dla swoich dystrybutorów.

Najważniejszą rzeczą w firmie MLM jest jej plan marketingowy – czyli zasady na jakich otrzymujesz swoje wynagrodzenie.

ZOBACZ PLAN MARKETINGOWY CALIVITA

Oczywiście ważny też jest produkt, który musi być najwyższej jakości, w innym wypadku – twoi partnerzy, klienci po jednorazowym zakupie zniechęcą się to niego. Przeczytaj dlaczego warto wybrać firmę CaliVita

MLM jest również budową STRUKTURY ludzi takich jak Ty – czyli chcących działać w tym biznesie i chcących szukać kolejnych Liderów MLM.

MLM to nowoczesny sposób podejścia do spraw biznesowych, który opiera się na klasycznych solidnych podstawach sprawdzających się od dawna. Ważne jest, że w takiej formie biznesu eliminowany jest praktycznie wkład początkowy, nie musisz brać żadnych kredytów na start firmy. Liczą się tylko i wyłącznie Twoje chęci odniesienia sukcesu w MLM.

W MLM nie istnieją ograniczenia zarobkowe. Zaczynając współpracę w MLM dostajesz gotowy sprawdzony pomysł na biznes – marketing sieciowy. Dostajesz gotowy produkt, sprawdzony plan marketingowy oraz system pracy. Tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz.


Biznes MLM jak tak pomyślany, aby dawał swoim uczestnikom nieograniczoną możliwość rozwoju finansowego oraz rozbudowy swojej sieci dystrybucyjnej. Rozbudowana grupa to Twój pasywny dochód: stałe dochody z uruchomionych biznesów (dystrybutorów).

Twój sukces w tym biznesie zależy wyłącznie od Twojej wiary w ten biznes oraz oczywiście od Twojego zaangażowania, poświęconemu czasu oraz umiejętności pracy z ludźmi.

Najważniejsze są Twoje dobre chęci ! Na starcie możesz liczyć na moją pomoc. Bo zaczynałem tak samo jak Ty ;)

JAKIE MOŻLIWOŚCI DAJE MLM?

Nieograniczone możliwości finansowe

Praca konwencjonalna to z reguły codzienne 8 godz. pracy bez perspektyw awansu. W networku perspektywy, możliwości awansu są nieograniczone.  W tradycyjnej pracy twoje zarobki zawsze będą ograniczone np. nie możesz zarobić więcej niż kierownik, dyrektor. W MLMie Twoje zarobki zależą tylko i wyłącznie od Ciebie – nie ma żadnego pułapu gdzie firma powie – STOP, Pan/i już nie może więcej zarabiać.

Niezależność personalna

W tradycyjnej pracy jesteś zawsze uzależniony od szefa, od swego otoczenia. W networku pracujesz kiedy chcesz. Możesz pracować dziennie 1 godzinę, a możesz również pracować 24 godziny :) – sam dla siebie jesteś szefem. Pomyśl jakim wspaniałym uczuciem jest kładzenie się spać i brak przy łóżku tykającego budzika który wcześnie rano swoim głośnym dźwiękiem budzi Cię do pracy.

Własna Firma bez kapitału

Aby założyć swoją firmę (firmę konwencjonalną) musisz poświęcić mnóstwo środków i czasu. Musisz znaleźć niszę na rynku aby Twoja firma odniosła sukces Lecz… Co zrobisz, gdy nie uda się interesu rozkręcić?

W networku możesz zbudować swoją firmę bez żadnych początkowych inwestycji – Twoją firmą będą ludzie z którymi będziesz współpracował. Dostajesz już sprawdzony pomysł, sprawdzony towar (coś na zasadzie licencji na McDonald, tylko że w tym wypadku nie musisz inwestować dużych pieniędzy).

Pracujesz kiedy chcesz

W pracy tradycyjnej poświęcasz z reguły 8 godz. dziennie na pracę lub przebywanie w pracy 8 godz. to 1/3 życia człowieka dorosłego.

W networku często można prowadzić biznes rodzinny (np. z małżonkiem). Ponadto w networku pracujesz wtedy, gdy jest tego potrzeba.

Ciekawi ludzie. Ciekawe miejsca

W pracy tradycyjnej najczęściej masz do czynienia z tymi samymi ludźmi. Nie jest łatwo zmienić środowisko w pracy (np. gdy są konflikty, gdy atmosfera się zagęszcza ). Zmiana środowiska w pracy konwencjonalnej, to często zmiana pracy.

Network daje Ci możliwość kontaktu z różnymi ludźmi. Nie jesteś skazany na to samo towarzystwo. Poprzez cykliczne spotkania organizowane przez firmę CaliVita przy okazji poznania wspaniałych ludzi możesz zwiedzić najciekawsze miejsca w Polsce.

Emerytura.

Wiesz ile będzie wynosiła Twoja emerytura za 1/3 życia spędzonego w pracy?
Dokładnie tyle samo ile wynoszą obecne emerytury.

Tu Twoja emerytura, to grupa współpracowników, którą udało Ci się przez lata zbudować. Ta grupa, która będzie się rozrastała, będzie dla Ciebie pracować.

I co najważniejsze biznes MLM CaliVita jest dziedziczny – czyli to co wypracujesz możesz przekazać potem swoim dzieciom, wnukom.