W szkole nie nauczono mnie biznesu

„W szkole nie nauczono mnie biznesu” to wydana nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii publikacja Piotra Zarzyckiego, stanowiąca świetny poradnik dla każdego, kto ma w sobie odwagę, aby rozpocząć samodzielny biznes, a także jest odpowiednio zmotywowany do osiągnięcia sukcesu. Sięgnąć po nią mogą także ci, którzy szukają własnej ścieżki, nie są zadowoleni ze swojego dotychczasowego życia i potrzebują drogowskazu, którym „W szkole nie nauczono mnie biznesu” niewątpliwie może zostać.

Piotr Zarzycki przybliża w swoim poradniku główne założenia marketingu sieciowego, uczy, jak wykorzystywać go dla własnych celów, radzi, jak zostać niezależnym finansowo przedsiębiorcą, z odwagą patrzącym w przyszłość i nieobawiającym się kryzysów gospodarczych.

Co ważne, autor jest doświadczonym praktykiem, opierającym swoje teorie na przykładzie własnego życia – jeżeli więc szukasz wartościowych porad, które zmienią wiele w Twoim życiu i wskażą odpowiedni kierunek, dzięki któremu uda Ci się przejść metamorfozę ze zwykłego szarego praownika we własnego szefa – książka „W szkole nie nauczono mnie biznesu” to publikacja idealna dla Ciebie.

Polecamy!

Leave a Reply