Rozmowy z mentalnym sponsorem

 

„Rozmowy z mentalnym sponsorem” to książka napisana przez Atę Mamiedowa, skierowana do wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę w strukturach MLM, pragną poznać lepiej biznes, na który się decydują, i chcą zaangażować się w niego z całych sił.

Autor opisuje, w jaki sposób działa marketing wielopoziomowy, uczy, jak ważne dla zrozumienia otaczającego nas świata jest zrozumienie siebie, a dzięki temu inspiruje do przemyśleń, wyzwalających energię oraz chęć do działania.

Czytelnik znajdzie tutaj więc skarbnicę wiedzy na temat MLM, dowie się, jakich błędów nie wolno popełniać, aby osiągnąć sukces i dobre wyniki sprzedażowe, nauczy się, że marketing sieciowy polega na pracy z różnymi ludźmi, a że każdy człowiek jest inny, warto czerpać z doświadczenia i traktować poważnie wskazówki czy rady innych – w tym także sponsorów, i uczyć się na cudzych i własnych błędach.

Jeżeli planujesz rozpocząć swoją karierę w MLM, koniecznie sięgnij po tę pozycję – rozjaśni wiele Twoich wątpliwości, pomoże Ci podejmować słuszne decyzje i będzie skarbnicą wiedzy, do której zapewne niejeden raz wrócisz.

Leave a Reply