100% sukcesu. Podstawy

„100% sukcesu. Podstawy” to książka autora międzynarodowych bestsellerów związanych z tematyką MLM, Eda Ludbrooka, który radzi swoim czytelnikom, jak osiągnąć sukces w marketingu sieciowym – na co należy zwracać uwagę, jakich zasad przestrzegać, z czego lepiej zrezygnować itp.

Autor uważa, że podstawowym kluczem do sukcesu jest przede wszystkim ciężka praca, wiara we własne siły i przyjęcie odpowiedniej strategii, na której należy budować swój sukces. Strategia ta nosi nazwę 100% Sukcesu i została szczegółowo omówiona na kartach poradnika. Nie jest trudna, nie wprowadza zbędnego zamętu, a stanowi szansę na osiągnięcie trwałego sukcesu w MLM.

Ważne jest to, że autor sam działa od lat w MLM i osiąga sukcesy, szkoli liderów i przygotowuje coraz nowe projekty, w których mogą brać udział wszyskie zainteresowane osoby, zmotywowane do osiągnięcia sukcesu.

Jeżeli i Ty chcesz zmienić swoje życie dzięki marketingowi wielopoziomowemu, nie wahaj się ani chwili dłużej, sięgnij po książkę Ludbrooka już dzisiaj.

Leave a Reply