Tupperware Polska Sp. z o.o.

Corporate Office
Tupperware Polska Sp. z o.o.

ul. Ziębicka 35
60–164 Poznań

tel.: (061) 86 49 385
fax: (061) 86 493 84

e-mail: infoPOL@tupperware.com

strona www:  www.tupperware.pl

 

Opis firmy Tupperware Polska Sp. z o.o.

 
Tupperware to amerykańska firma założona w 1946 roku przez Earl’a Tupper’a. Jej fundamentem stała się samodzielnie zaprojektowana przez niego pokrywka z polietylenu, zapewniająca wodoszczelność pojemników. Od 1948 roku zajmuje się sprzedażą bezpośrednią i prezentacją produktów w domach potencjalnych klientów, od tamtego czasu podbiła rynek amerykański, europejski, afrykański czy azjatycki, a dzisiaj jest znaną powszechnie marką, działającą w blisko 100 krajach i oferując innowacyjne rozwiązania przenaczone do przygotowywania, przechowywania i serwowania żywności, produkty do kuchennek mikrofalowych, zabawki edukacyjne dla dzieci i produkty dla młodych mam oraz wysokiej klasy naczynia i przybory kuchenne.

Działa w branży MLM, oferując swoim konsultantom możliwość rozwoju i osiągnięcia finansowego sukcesu dzięki motywacji do pracy i otwartości na nowych ludzi.

Tupperware Polska Sp. z o.o. to polska filia firmy Tupperware, dystrybuująca produkty w systemie sprzedaży bezpośredniej poprzez 35 Autoryzowanych Dystrybucji na terenie kraju, zaopatrujących sieć ponad 13 tysięcy Konsultantów.

(Źródło: www.tupperware.p)

Leave a Reply