Targi Poznańskie

Katarzyna Kabacińska i Krzysztof Arent

W dniu 11 czerwca na terenie Targów Poznańskich odbyło się spotkanie zorganizowane przez Krzysztofa Arenta.

Celem spotkania było promowanie biznesu MLM jako sposobu na zarabianie pieniędzy i stworzenie własnego biznesu.

Wraz z Marcinem mieliśmy zaszczyt poprowadzić główną część spotkania. Wstęp poprowadziła Katarzyna Kabacińska, która przedstawiła problemy bezrobocia i problemy zatrudnienia w różnych grupach społecznych. Spotkanie było zorganizowane niezwykle profesjonalnie, reklamowane było na teranie całego miasta Poznań i nie tylko. Reklama na dużą skalę trafiła do różnych środowisk.

Chciałabym podziękować szczególnie Krzysztofowi, który niezwykle profesjonalnie podszedł do sprawy, dbając o każdy szczegół w przygotowaniach. Dziękuje w imieniu Marcina i swoim również Katarzynie Kabacińskiej za fantastyczne przedstawienie nas jako gości specjalnych. Głęboko wierzymy w to, że nawiązane kontakty nie zmarnują się i w grupie Krzysztofa pojawią się nowe osoby zaangażowanie w budowanie struktury.

Inicjatywa zorganizowania takiego spotkania to pomysł, godny poparcia, gdy dodatkowo odbywa się to na tak wysokim poziomie i z taką wyśmienitą organizacją nic innego nam nie pozostaje jaka tylko wspierać takie pomysły i stawiać za wzór godny naśladowania.

Życzymy Krzysztofowi kolejnych wspaniałych przedsięwzięć i wspaniałych pomysłów oraz wielkich sukcesów.

Zapraszamy na stronę Krzysztofa dotyczącą biznesu MLM – www.biznesmlm.info

Leave a Reply