Rewelacyjny październik

Koniec miesiąca przyniósł w naszej grupie szereg nowym poziomów. Naszym nowym poziomem jest Menedżer Srebrnej Grupy (4 bezpośrednio sponsorowane grupy 21%). Oczywiście nie uzyskalibyśmy tego tytułu bez naszych Liderów, którzy swoją pracą i zaangażowaniem udowodnili że świetnie czują się w biznesie MLM. Także w tym miejscu chcielibyśmy im serdecznie podziękować za pracę którą włożyli w uzyskanie własnych poziomów.


Jadwiga Mędrygał, wkrótce zostanie mamą i wraz ze swoim mężem Maksymilianem stabilnie rozbudowują swój biznes, z miesiąca na miesiąc poprawiając swoje wyniki. Jadwiga jest na poziomie Triple Palm ManagerNowe poziomy to również nagrody z systemu GTM21, Karol Mrzygłód osiągając po raz drugi poziom 21% otrzymuje od nas wyjazd do Egiptu. Ania Szubert w grupie Karola zbliżając się do poziomu 15% systematycznie buduje swoją wiedzę na temat MLM i jej kolejne poziomy to tylko kwestia czasu.


Połowa biletu do Egiptu jest już również w posiadaniu Macieja Tyrańskiego, który pierwszy raz osiągnął ten poziom – wystarczy jeszcze raz że Maciek to powtórzy a wyjedzie z nami do Egiptu. W grupie Maćka w tempie ekspresowym na poziom 18% awansował Krzysztof Arent, który wszystkim nam pokazał że w MLM jedną z bardzo ważnych rzeczy jest odpowiednie nastawienie i chęć do pracy. Krzysztof tak mocno rozbudował swój biznes że obecnie w jego grupie są 2 osoby na poziomie 12% oraz jedna na 10%. Kasia Kabacińska – która w grupie Krzyśka osiągnęła poziom 12% również jest świetnym przykładem jak ogromnym zapałem można szybko osiągnąć pierwszy poziom dystrybutorski – a to dopiero początek.

Już się nie możemy doczekać co będzie dalej.

Leave a Reply