Nowe poziomy w lutym

Poziom 15% w tym miesiącu uzyskała Wiesia Stefanik, której bezpośrednim sponsorem jest Karol Mrzygłód, tym samym zgodnie z nagrodami przewidzianymi przez system GTM21 Wiesia otrzymuje dodatkowo laptopa za swój poziom.

Wiesia jest świetnym przykładem na to, że jeśli traktuje się ten biznes poważnie to na rezultaty nie trzeba długo czekać a praca przekłada się na wyniki. Swoim entuzjazmem, pogodą ducha zaraża inne osoby, które dzięki niej dowiadują się o tym biznesie i rozpoczynają z nią współpracę.
Bardzo dba i troszczy się o swoją grupę, organizuje spotkania, prowadzi prezentację. Świetnie godzi obowiązki mamy i żony z biznesem, prowadzi bloga. Nie szuka wymówek tylko rozwiązania, swoją postawą motywuje innych.
Jesteśmy pewni, że z taką determinacją już wkrótce osiągnie poziom Menedżera. Brawo Wiesia!

Przy okazji zapraszamy wszystkich na bloga Wiesi – http://www.wieslawastefanik.pl

Kolejną osobą z nowym poziomem jest Grzegorz Andryszkiewicz, który uzyskał w bardzo szybkim czasie poziom 12%.
Grzegorz to facet konkretny, ambitny, stawia sobie cele i konsekwentnie je realizuje, doskonale wie jakie możliwości są w biznesie MLM. Grzegorz już teraz odgraża się, że 12% to tylko jeden ze szczebli do poziomów menedżerskich. Trzymamy zatem za słowo.

Sponsorem Grzegorza jest Szymon Przybyszewski, który poziom 12% uzyskał już miesiąc wcześniej a w tym miesiącu bardzo zbliżył się do poziomu 15%, który jest tylko kwestią czasu. Szymon to młody i bardzo kreatywny przedsiębiorca który z zapałem (i co najważniejsze z efektami) realizuje swoje biznesowe pomysły.

Kolejny krok do wyjazdu na Międzynarodowe Seminarium Sukcesu w 2012 zrobił Karol Mrzygłód.

Ogromne gratulacje należą się także wszystkim pozostałym osobom, za pracę i serce włożone w ten biznes. Jesteście dowodem na to, że chcieć to móc. Oby tak dalej, i obyśmy co miesiąc mogli Wam gratulować kolejnych poziomów.

Leave a Reply