Świat się zmienia. Biznes razem z nim…

Zmieniają się zachowania konsumentów rynku suplementów diety, poszukujących kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań dla zdrowia, jak również oczekiwania partnerów biznesowych w segmencie marketingu wielopoziomowego.

Dotyczy to również CaliVita® International. Dlatego w odpowiedzi na Twojebsp.jpg oczekiwania – we współpracy z doświadczonymi i kreatywnymi menedżerami Sieci CVI – stworzyliśmy nowy, dodatkowy program Biznesowy System Partnerski CaliVita®, by zapewnić Ci nowoczesne narzędzie do szybkiej budowy własnego, dochodowego biznesu.

Innowacyjność a jednocześnie prostota modelu biznesowego BSP-CV oraz unikalność produktu tego systemu – kompleksowej formuły Alive – to gotowe, najistotniejsze elementy Twojego planu biznesowego, umożliwiającego generowanie dużych przychodów.

Ten projekt to wynik dogłębnej analizy trendów na rynku, jak również kwintesencja wszystkiego, co wiemy i czego się nauczyliśmy przez dwie dekady działalności i zarządzania setkami milionów dolarów pochodzących tylko ze sprzedaży bezpośredniej.

Jeśli zatem:

Szukasz – wiarygodnych źródeł dodatkowego lub większego dochodu, nowych przestrzeni życiowych, przyjaciół, smaków, kolorów, a może czegoś innego… Ty sam wiesz najlepiej
Szanujesz – swój czas i innych, dlatego interesują Cię kompleksowe, a jednocześnie proste rozwiązania w biznesie i dla zdrowia
Działasz – podejmujesz inicjatywę, działania z wiarygodną firmą… nowe przedsięwzięcia, ale bez ryzyka
Cenisz – współpracę na zasadzie uczciwych i partnerskich relacji biznesowych, a nie zależności służbowych
Kreujesz – pracę kreatywną preferujesz ponad funkcje wykonawcze, jednocześnie z szansą tworzenia nowych możliwości innym

…to BSP CaliVita® jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Dlaczego?

Bo myślimy podobnie jak Ty i właśnie na tej podstawie stworzyliśmy Przyjazny Biznesowy System Partnerski CaliVita®.

Dlaczego ten system jest przyjazny dla Ciebie?

Prosty model biznesowy – sposób budowy struktur partnerskich jest niezwykle prosty, łatwy do nauczenia i zarządzania, z jasnymi zasadami systemu premiowego.

Nowatorski – innowacyjny plan marketingowy z wykorzystaniem modelu opartego na matrycy dwójkowej (binarnej). Każda osoba, która przystąpi do BSP CaliVita® może posiadać w pierwszej linii swojej struktury maksymalnie dwóch rekomendowanych uczestników programu.

Synergiczny (wzajemna, maksymalna korzyść dla każdego uczestnika) – rewolucyjna zasada partnerstwa w BSP oznacza, że każdy aktywny uczestnik programu – niezależnie, gdzie znajduje się w strukturze (w linii nad czy pod Tobsp2.jpgbą) – zapewnia korzyści Tobie i wszystkim jej uczestnikom! Ty również – niezależnie, gdzie znajdujesz się w strukturze – masz wpływ na wyniki pozostałych partnerów biznesowych BSP.
W ten sposób wspólnie generowany jest jeszcze większy dochód do podziału. Wszyscy uczestnicy pracując na własny sukces, jednocześnie pomagają także Tobie w rozwoju osobistej kariery w programie BSP, a Twój indywidualny sukces jest również ich sukcesem!.
Dzięki wspólnocie interesów model biznesowy BSP-CV oparty jest na wzajemnej pomocy i przyjaznych relacjach partnerskich.

Biznes online – wygodny, szybki. Pracuje nawet, kiedy Ty śpisz. Zarabiasz bez względu na wykształcenie. Morze możliwości z inwestycją na każdą kieszeń. Praca w domu i z niemal każdego zakątka świata oraz kiedy, ile i z kim chcesz…

Bezpieczny – koncepcja biznesu BSP to rezultat współpracy czołowych menedżerów Sieci CaliVita® z kilkunastoletnim doświadczeniem w sektorze MLM oraz działającej od ponad 20 lat korporacji o zasięgu globalnym CaliVita® International gwarantującej sprawdzone, najwyższej jakości produkty i wysokie standardy kompleksowych usług dla uczestników programu.

Dodatkowy i dobrowolny – Do BSP CaliVita® może przystąpić każdy, kto chce i kiedy chce. To dodatkowa możliwość dochodu w ramach nowego, niezależnego systemu biznesowego CaliVita®.

Projekt BSP nie zastępuje aktualnego planu marketingowego CaliVita® International.

Każdy jego uczestnik, będzie mógł również dokonywać zakupów oraz czerpać korzyści z aktualnego systemu wynagrodzeń CVI opartego na gamie dostępnych w ofercie CaliVita® produktów.

“Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości, jakie masz.”
Zig Ziglar

Większość już to zrobiła. Podejmij decyzję sam.

źródło : CaliVita International